Kontakt

 logo_NOWOCZESNA_RGB_internet

Region Kujawsko-Pomorski

Zarząd Regionu

Przewodniczący: Michał Grzybowski
[email protected]
Wiceprzewodnicząca: Joanna Scheuring-Wielgus
Sekretarz: Kamil Heyka
Skarbnik: Wojciech Rakowiecki

Członkowie zarządu: 
Łukasz Barański
Michał Dzięcielewski
Kazimiera Janiszewska
Piotr Krzemiński
Marzena Łupińska
Jacek Piotraszewski
Michalina Rosicka
Bartosz Szymanski
Agnieszka Walczak
Jacek Warczygłowa
Maciej Wojtczak
Rafal Zarzycki

 

Komisja Rewizyjna:

Przemysław Hudyma
Magdalena Kluszczyńska
Andrzej Krajewski
Krzysztof Poszywak
Robert Smól

 

Sąd Koleżeński:

Przewodniczący: Jarosław Tobolewski
Wiceprzewodniczący: Janusz Drozd
Jerzy Zaleski

 

Rzecznik prasowy regionu Kujawsko-Pomorskiego:

Anna Chudziak
[email protected]

+48 506 151 424

Młodzi Nowocześni:

Koordynator regionalny: Piotr Oliński
[email protected]

Przewodniczący kół: (miejscowości w kolejności alfabetycznej)

Koło Brodnica:
Przewodniczący Artur Dombrowski
[email protected] 
608-663-428

Koło Bydgoszcz:
Przewodniczący – Maciej Wojtczak
[email protected]
501-321-221

Koło Chełmno:
Przewodnicząca Renata Bralewska
[email protected]
512-186-976

Koło Ciechocinek:
Przewodniczący Adam Twardowski
[email protected]
888-890-200

Koło Grudziądz:
Przewodniczący Michał Dzięcielewski
[email protected]
606-146-415

Koło Inowrocław:
Przewodniczący Janusz Frąszczak
[email protected]
885-895-894

Koło Lubicz:
Przewodniczący Wojciech Rakowiecki
[email protected]
661-113-416

Koło Świecie/ Pruszcz:
Przewodniczący Rafał Zarzycki
[email protected]
535-499-699

Koło Toruń Wschód (Mokre, Jakubskie, Rubinkowo)
Przewodniczący Bartosz Szymanski- koordynator miasta Toruń
[email protected]
791-732-023

Koło Toruń Południe (dzielnice: Podgórz, Stawki, Rudak, Czerniewice, Kaszczorek, Na Skarpie, Bielawy, Grębocin)
Przewodniczący Patryk Adamkiewicz
[email protected]
693-816-450

Koło Toruń Północ (Chełmińskie, Staromiejskie, Wrzosy)
Przewodniczący Sławomir Kłosiński
[email protected]
509-983-004

Koło Toruń Zachód (Bydgoskie Przedmieście)
Przewodnicząca Igor Moraczewski
[email protected]
502-341-907

Koło Tuchola:
Przewodniczący Tomasz Jutrowski
[email protected]
500-438-300

Koła Włocławek:
Przewodniczący Jakub Girczyc
[email protected]
512-241-264 

Koło Zławieś Wielka:
Przewodniczący: Marek Lipiński
[email protected]
606-872-283

Koło Żnin:
Przewodnicząca Małgorzata Głogowska
[email protected]
502-542-414

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?