Koło Nowoczesna Brodnica- spotkanie z władzami miasta i posłanką Joanną-Scheuring Wielgus

SONY DSC

24 marca 2016 mieliśmy okazję gościć w Brodnicy Panią Poseł Joannę Scheuring-Wielgus wraz z Przewodniczącym Regionu Kujawsko-Pomorskiego Nowoczesnej Jackiem Warczygłową.

Oprócz spotkań z władzami powiatu – Starostą Brodnickim Piotrem Boińskim i władzami miasta Brodnica – Burmistrzem Jarosławem Radaczem, wiceburmistrzem – Krzysztofem Hekert oraz Przewodniczącym Rady Miejskej Romanem Pawlakiem na konferencji prasowej w Brodnickim Domu Kultury zaprezentowano Zarząd Nowoczesna Brodnica w składzie:

  • Przewodniczący                                  Patryk Lubomski
  • wiceprzewodnicząca                           Marzena Łupińska
  • wiceprzewodniczący                           Artur Dombrowski – Radny Miasta Brodnica i Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Publicznych
  • Sekretarz                                             Dariusz Kamiński
  • Skarbnik                                              Robert Smól

Jako osoby działające na rzecz naszej obecnej już Pani Poseł Joanna Scheuring-Wielgus, którą czynnie wspieraliśmy w wyborach do sejmu postanowiliśmy po wyborach przystąpić do partii Nowoczesna i dalej działać już nie tylko na rzecz Joanny Scheuring-Wielgus ale również dla naszego powiatu, miasta i gmin. Dnia 8 stycznia w Solcu Kujawskim, odbyła się I Regionalna Kujawsko-Pomorska Konwencja Partii Nowoczesna Ryszarda Petru. Na konwencji, wybrano władze wojewódzkie partii. Przewodniczący został Jacek Warczygłowa. W zarządzie Kujawsko-Pomorskiej Nowoczesnej jest również pani poseł jako wiceprzewodnicząca. Kolejnym etapem było budowanie struktur oddolnych. Koło Nowoczesna Brodnica ukonstytuowało się 9 lutego 2016 roku, w skład którego weszły wyżej wymienione osoby.

Nasze główne cele to, oprócz wspierania działań centralnych partii Nowoczesna, również wyjście do mieszkańców, zaangażowanie ich w naszą działalność, poznanie ich problemów na podstawie, których zbudujemy swój program i wyznaczymy cele w dalszym działaniu.

W najbliższych dniach Koło Nowoczesna Brodnica planuje zbierać podpisy pod petycją w obronie Trybunału Konstytucyjnego.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?