Nowoczesna Gmina Lubicz- spotkanie z Wójtem 20.06

13495668_727437810692276_5521715930179201801_o

20 czerwca 2016 r. odbyło się spotkanie lokalnych przedstawicieli Nowoczesnej z Wójtem Gminy Lubicz panem Markiem Olszewskim. Ze strony Nowoczesnej w spotkaniu uczestniczyli – Posłanka, Członek Zarządu Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus, Przewodniczący Regionu Jacek Warczygłowa oraz Przewodniczący Koła Lubicz, koordynator powiatu toruńskiego Wojciech Rakowiecki.

Spotkanie to było okazją do zaprezentowania Nowoczesnej, której struktury funkcjonują od pewnego czasu również na terenie Gminy Lubicz. Nowoczesna to młoda partia na krajowej scenie politycznej, która pragnie brać aktywny udział nie tylko w kształtowaniu rzeczywistości gospodarczej, społecznej i politycznej w kraju, ale również aktywnie wspierać i kształtować rzeczywistość na szczeblu samorządowym.
Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania dla pana Wójta za bardzo miłe przyjęcie oraz interesującą i konstruktywną rozmowę dzięki której mogliśmy bliżej poznać Gminę, której pan Wójt jest gospodarzem, oraz poznać najbliższe plany, które Gmina przed sobą postawiła. Nie zdradzę wielkiej tajemnicy jeśli powiem, że plany te, które mają szansę lub które na pewno doczekają się realizacji w niedługim czasie z pewnością ucieszą niejednego mieszkańca Gminy Lubicz.

Wszystkich, którym bliskie są idee Nowoczesnej i którzy chcą się aktywnie włączyć w kształtowanie przestrzeni publicznej wokół nas, w naszej małej ojczyźnie, zapraszamy do wspólnego działania.

Napisz do nas – [email protected]

Spotkajmy się na facebooku – https://www.facebook.com/Nowoczesna-Gmina-Lubicz-680235845…/

Razem możemy zdziałać więcej!

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?