Wizyta Ryszarda Petru w Bydgoszczy -16.02

16 lutego gościł w naszym regionie Przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru. Tym razem odwiedził Bydgoszcz, gdzie w hotelu Słoneczny Młyn spotkał się z mieszkańcami miasta i regionu, odpowiadając na wiele dociekliwych pytań odnośnie działania partii i planów na przyszłość. W spotkaniu uczestniczyli także posłowie Joanna Scheuring-Wielgus i Krzysztof Truskolaski. Spotkanie było bardzo udane, wypełniona po brzegi sala żywo reagowała na wystąpienia.
Pobyt Ryszarda Petru w Bydgoszczy był bardzo intensywny. Oprócz otwartego spotkania z mieszkańcami, Przewodniczący Nowoczesnej spotkał się także z członkami Zarządu Regionu Kujawsko-Pomorskiego Nowoczesnej, omawiając bieżące sprawy i zasady funkcjonowania partii.

Wieczorem zaś, na zakończenie pobytu, odbyło się spotkanie Przewodniczącego z członkami struktur Nowoczesnej z całego Regionu. Tu oczywiście zestaw pytań i tematów był inny, rozmawiano o budowaniu struktur, konieczności pobudzenia aktywności, tworzeniu list wyborczych do wyborów samorządowych, kłopotach medialnych i wizerunkowych partii.

Członkowie partii z mniejszych miast regionu zaprosili Ryszarda Petru na spotkania w ich miastach, przy okazji kolejnego pobytu w regionie kujawsko-pomorskim.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?